Naše finančné družstvo

HVAR 2

Príbeh družstevníka - Ostrov Hvar, Chorvátsko
december 2018

Rezort Fontana sa nachádza na zalesnenej stráni v meste Jelsa na ostrove Hvar, priamo oproti pláži. Jelsa je menšie mestečko v jednej zo zátok na severnej strane ostrova Hvar s cca 2000 obyvateľmi. Jedná sa o pomerne pokojné, dnes veľmi obľúbené a rozrastajúce sa letovisko. Jelsa je pohodlne dostupná autom zo Splitu do starého Gradu, kde Vás prepraví trajekt ktorá cena je za osobné vozidlo 160 KN.

Centrum mesta je vzdialené asi 500 metrov. Vo všetkých priestoroch hotela môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Môžete tu využiť bezplatný vstup do fitness centra a 2 vonkajšie bazény s morskou vodou (1 pre deti). Lehátka sú k dispozícii zadarmo. Z baru pri bazéne vás poteší krásny výhľad na Jadranské more a môžete dohliadnuť aj na deti v bazéne.Cez hlavnú sezónu sú otvorené 2 tenisové kurty a môžete sa zabaviť pri animátorskom programe.

Hlavnou činnosťou na ostrove Hvar je poľnohospodárstvo, čo je vidieť na veľkých levanduľových a rozmarínových poliach i na rozsiahlych plantážach s olivovníkmi, citrónovníkmi a pomarančovníkmi. 

Fotografie z pobytu nám poskytol spokojný člen Rafal Resinski, ktorý pobyt v tomto hotely absolvoval 15.06.2018.
Týmto by sme sa mu zároveň chceli poďakovať, že sa s nami podelil o svoje zážitky z dovolenky cez DAE. 

Rafal Resinski, člen družstva